shape-top shape-bottom subpage-overlay

Yabancı chat siteleri

962 Görüntülenme

Harıl harıl İngilizce çalışıyorsun, peki hiç İngilizce konuşuyor musun? Bir türlü yurtdışına çıkamıyorsan, etrafında iyi İngilizce bilen bir arkadaşın da yoksa nasıl konuşma pratiği yapacaksın? Cevabı uzaklarda arama, senin için güzel bir fikrimiz var; chat yap . Nedenmi hem zakanı geliştir hemde calıştığın ingilizceni konuşarak geliştirmeye calış ..

Dünya `nın her tarafından girişlerin açık olmasıyla yabancı arkadaşları kendiniz çagırıp sohbet odalarına getirerek güzel sohbetler ede bilir kendinizi geliştire bilme imkanı sunmaktayız . Biz bunu ücret olarak yapmıyoruz sadece siz degerli dostlarımıza birnevide olsa destekci olmak istiyoruz . İngilizce kurslarına okadar para bedel veriyorsunuz ögrenim durumunuz güzel ve mükkembel ola bilir . Peki geliştirmek için ideal adres olarak adres nersidir? diye sorarsanız Seslisony.com ailesi olarak belirte bilirsiniz . Dünya`nın en kaliteli sohbet sitesi olarak bilinen saygı sevgide kusur görülmeyen rakipsiz ve tek adrestir . Tüm saohbet severleri bekleriz ..

 

NoT : Türkiyenin Ve Avrupanın Tek Kaliteli Seviyeli sohbet sitesinde olduğunuzu unutmayınız . Seslisony.com sitemize ilk defa giriyorsanız arakdaşlar ?ınternet explorer , Mozila dan veya yandex den giriş yapa bilirsiniz girişte karşınızda cıka bilecek sohbet sitesine giriş tıklayarak karşınıza ikinci panel açılıp ordan misafir girişinden her hangi bir nik yazarak giriş tıklayarak giriş yapacaksınız. kesinlikle ücretsiz dir.Ondan sonra sohbet odasına düşe bilmek için activex yükle programı cıkacaktır onu yüklediniz an odaya düşecek ve en kaliteli sohbet sitesi adresinde sizlerde kaliteli sohbet ede bileceksiniz .Yapamadıysanız ? yardım videosunu izleyerek sizlere yol güsterecek ve oda olmadı ise skpye adresimizi ekleyerek sizlere yardımcı olağız . serdar_ra63@windowslive.com
Dünyanın en kaliteli sohbet sitesi olarak Seslisony.com ailesi sizlere her türlü yardımı sunmaktadır .

Bir Cevap Yazın